Категорія: Кейси

Проєктування електронних модулів для ПрАТ «ПЛУТОН»

Від admin

Компанія: ПрАТ «ПЛУТОН», Запоріжжя  Розробник: магістр НУ «Запорізька політехніка» Артем Котенко Завдання проекту:  створення концепції та дизайну DIN-модуля драйвера двигуна. Мета проекту: управління потужним двигуном вручну за допомогою ізольованого входу та за допомогою інтерфейсів CAN або RS-485. Проект:  Проведено проєктування друкованих плат модуля драйверу двигуна.  Модуль має захист від перевантаження по струму, зворотної полярності, захист…

Розробка дослідницького оснащення для Запорожінструмент

Від admin

Замовниками послуг виступила компанія «Запорожінструмент» до складу якої входять ЗАТ “Запорізький інструментальний завод ім. Войкова” та ЗАТ «Харківський інструментальний завод». Компанія спеціалізується на виробництві різьбонарізного інструмента, різьбових калібрів, розробці технологій пов’язаних зі спеціальним інструментом та у наданні інженерно-технічних послуг.

Обмеження маси оснастки для Triada-Welding

Від admin

Замовником послуг виступала компанія Triada-Welding – інжинірингова компанія, системний інтегратор роботизованих комплексів. Компанія спеціалізується у наданні інженерно-технічних послуг, розробці технологій, пов’язаних з розвитком і становленням різних зварювальних виробництв.

Розробка жаростійких ущільнювальних покриттів для Мотор Січ

Від admin

Вітчизняний виробник авіаційних двигунів АТ «Мотор Січ», що виготовляє значну номенклатуру двигунів та активно проводить дослідження і розробки з підвищення надійності поставив метою розробити жаростійке ущільнювальне покриття, що могло б працювати в умовах температур близько 1100 °С.