Запорізький кластер «ІАМ» та АППАУ ініціює входження Національного університету «Запорізька політехніка» до DIH (Digital Innovation Hubs)

18 травня представники Запорізького кластеру «ІАМ» та АППАУ обговорили напрями співпраці з НУ «Запорізька політехніка». Зокрема, кластер «ІАМ» та АППАУ ініціювали процес входження НУ «Запорізька політехніка» до європейської мережі DIH (Digital Innovation Hubs). Актуальність такого напряму розвитку є беззаперечною. Ця тема вже попередньо обговорювалась фаховою спільнотою в межах вебінару 11 травня (Технічні університети – на шляху до Digital Innovation Hubs). У процесі спілкування було визначено основні вимоги до реєстрації та входження до DIH, першочергові кроки.